skip to Main Content
+48 664 712 657 +48 787 915 711 pjrg@pjrg.pl wroclaw@pjrg.pl katowice@pjrg.pl PJRG SP. Z. O. O. ul. Budowlanych 50 lok.1 45-123 Opole

Plisy Opole to eleganckie dekoracje i funkcjonalne osłony przeciwsłoneczne, która zapewnią pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd, dlatego też staje się coraz chętniej wybieranym rodzajem przysłony słonecznej. Plisą Opole można sterować w górę, w dół i zależnie od potrzeb zatrzyma się na żądanej wysokości zasłaniając dowolną przestrzeń okna. Szeroka gama tkanin o różnych kolorach, strukturach (tkaniny gładkie tkaniny żakardowe), gęstościach (wpływających na ilość przepuszczanego światła), pozwolą nam dostosować plisę do  Państwa potrzeb.

plisy opole
Plisy PV122

PV 122 to najbardziej rozpowszechniony i wszechstronny model plisy. W oferowanych przez nas plisach tego typu przesłaniamy cała szybę jedna plisą. System ten jest podobny do roletek materiałowych z dwoma kasetami. Ze względy na fakt że możemy dowolnie w płaszczyźnie pionowej przesłaniać szybę zyskujemy na intymności bez ograniczani dostępu światła.  Oferowane przez nas plisy w tym systemie   składają się z dwóch belek ruchomych i jednej tkaniny.

ZASTOSOWANIE PLISY PV122

Plisy   PV 122 to system osłonowy dopasowany do przesłaniania przede wszystkim okien pionowych, drzwi balkonowych itp. wnętrz. Nasze plisy Opole montowane świetle szyby, w przeciwieństwie do roletek materiałowych w kasetach,  możemy stosować wszędzie tam gdzie jest wąsko. Duża różnorodności materiałów, zarówno pod względem kolorów, gęstości tkaniny, rodzaju tkaniny, pozwolą stosować je w większości pomieszczeń.

Plisy PV233

Plisa podwójna bez możliwości rozłączenia w połowie (zwana też DUO). Model ten składa się z dwóch plis połączonych wspólną rynną. Ruchoma rynna dolna, rynna górna zamontowana na stałe. Plisą Opole w tym systemie jest godna uwagi, ponieważ  daje nam możliwość zastosowania dwóch różnych materiałów. Pomieszczenie w związku z zastosowaniem tego typu plisy nabiera nowoczesnego, nietuzinkowego wyglądu.

Plisy
Plisy PV244

Plisa podwójna rozłączona w połowie (zwana też DUO). Model składa się z dwóch niezależnych od siebie plis. Plisa dolna jak i plisa górna posiadają ruchomą belkę górną i dolną.

ZASTOSOWANIE PLISY OPOLE PV244

Plisy w tym systemie  dają możliwość zastosowania dwóch różnych tkanin. Plisy Opole w systemie PV244 możemy stosować w wysokich oknach. Jest on godny uwagi, ponieważ jedną z plis  – górną,  możemy  ustawić na stałe, a operujemy dolną.

plisy opole
Plisy PD122

Plisa przystosowana do zamontowania w oknach dachowych. Bazuje na powszechnym modelu PV122, dodatkiem są prowadnice zasłaniające ewentualne prześwity boczne. Plisa jest rozwiązaniem które pozwala na przysłonięcie dowolnej partii okna.

Plisy te znajdą zastosowanie w oknach dachowych, ponieważ posiadają one prowadnice na których opiera się tkanina.

Back To Top