skip to Main Content
+48 664 712 657 +48 787 915 711 pjrg@pjrg.pl wroclaw@pjrg.pl katowice@pjrg.pl PJRG SP. Z. O. O. ul. Budowlanych 50 lok.1 45-123 Opole

Plisy Opole to eleganckie dekoracje i funkcjonalne osłony przeciwsłoneczne, która zapewnią pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Plisą można sterować w górę, w dół i zależnie od potrzeb zatrzyma się na żądanej wysokości zasłaniając dowolną przestrzeń okna. Szeroka gama tkanin o różnych kolorach, strukturach (tkaniny gładkie tkaniny żakardowe), gęstościach (wpływających na ilość przepuszczanego światła), pozwolą nam dostosować plisę do  Państwa potrzeb. Godne uwagi są  też plisy o różnych kształtach np. trapezu, trójkąta prostokątnego, do okien okrągłych czy tez półokrągłych, co jeszcze bardziej umożliwi dostosowanie naszych plis do potrzeb Klienta.

plisy opole
Plisy PV122

PV 122 to najbardziej rozpowszechniony i wszechstronny model plisy. W oferowanych przez nas plisach tego typu przesłaniamy cała szybę jedna plisą. System ten jest podobny do roletek materiałowych z dwoma kasetami. Ze względy na fakt że możemy dowolnie w płaszczyźnie pionowej przesłaniać szybę zyskujemy na intymności bez ograniczani dostępu światła.  Oferowane przez nas plisy w tym systemie   składają się z dwóch belek ruchomych i jednej tkaniny.

ZASTOSOWANIE PLISY PV122

Plisy   PV 122 to system osłonowy dopasowany do przesłaniania przede wszystkim okien pionowych, drzwi balkonowych itp. wnętrz. Nasze plisy montowane świetle szyby, w przeciwieństwie do roletek materiałowych w kasetach,  możemy stosować wszędzie tam gdzie jest wąsko. Duża różnorodności materiałów, zarówno pod względem kolorów, gęstości tkaniny, rodzaju tkaniny, pozwolą stosować je w większości pomieszczeń.

Plisy PV233

Plisa podwójna bez możliwości rozłączenia w połowie (zwana też DUO). Model ten składa się z dwóch plis połączonych wspólną rynną. Ruchoma rynna dolna, rynna górna zamontowana na stałe. Plisa w tym systemie jest godna uwagi, ponieważ  daje nam możliwość zastosowania dwóch różnych materiałów. Pomieszczenie w związku z zastosowaniem tego typu plisy nabiera nowoczesnego, nietuzinkowego wyglądu.

Plisy
Plisy PV244

Plisa podwójna rozłączona w połowie (zwana też DUO). Model składa się z dwóch niezależnych od siebie plis. Plisa dolna jak i plisa górna posiadają ruchomą belkę górną i dolną.

ZASTOSOWANIE PLISY PV244

Plisy w tym systemie  dają możliwość zastosowania dwóch różnych tkanin. Plisy w systemie PV244 możemy stosować w wysokich oknach. Jest on godny uwagi, ponieważ jedną z plis  – górną,  możemy  ustawić na stałe, a operujemy dolną.

plisy opole
Plisy PD122

Plisa przystosowana do zamontowania w oknach dachowych. Bazuje na powszechnym modelu PV122, dodatkiem są prowadnice zasłaniające ewentualne prześwity boczne. Plisa jest rozwiązaniem które pozwala na przysłonięcie dowolnej partii okna.

Plisy te znajdą zastosowanie w oknach dachowych, ponieważ posiadają one prowadnice na których opiera się tkanina.

Back To Top