skip to Main Content
+48 664 712 657 +48 787 915 711 pjrg@pjrg.pl wroclaw@pjrg.pl katowice@pjrg.pl PJRG SP. Z. O. O. ul. Budowlanych 50 lok.1 45-123 Opole

Nasza firma z siedzibą w Opolu zajmuje się produkcją i montażem rolety Opole na wymiar. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy najbardziej optymalne rozwiązanie, zarówno pod kontem, estetycznym, praktycznym, a także ekonomicznym. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jaki i firmy, oraz instytucje Państwowe. Poniżej przedstawiamy oferowane przez nas rozwiązania.

Rolety posiadają różnorodną funkcję ich rodzaj wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo, nasłonecznienie naszych pomieszczeń, oraz ich nagrzewnie. Rolety Opole pełnią również funkcję estetyczną wybór rodzaju i koloru rolet wpływa na wygląd naszych pomieszczeń. Przed wyborem rodzaju rolet musimy się zastanowić na czym nam najbardziej zależy.

Rolety Opole RODZAJE

Wersja zewnętrzna

Rolety zewnętrzne jak sama nazwa wskazuje są rodzajem rolet montowanym na zewnątrz. Posiadają kasetę i prowadnice wykonane z aluminium, a także pancerz wypełniony pianką poliuretanową. Taka budowa sprawia, że rolety Opole zewnętrzne są idealnym rozwiązaniem podnoszącym bezpieczeństwo i parametry izolacyjne. W gorące dni zapewnia osłonę przed napływem gorącego powietrza do naszych pomieszczeń, a zimą ograniczą utratę ciepła. Dodatkowo montaż rolet zewnętrznych podnosi bezpieczeństwo utrudniając złodziejom dostęp do naszych mieszkań i domów. Rolety Opole mają kilka typów sposobu montażu. Możemy montować je na elewacji bądź wnęce okiennej. Rolety zewnętrzne również możemy montować w wersji razem z oknami PCV. Gdy planujemy ocieplenie to dedykowaną wersją rolet zewnętrznych jest roleta podtynkowa lub formie nad prożowej, którą montujemy  trakcie budowy domu.

 

rolety zewnętrzne opole

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe występują w wersji wolnowiszącej lub w kasecie z prowadnicami. W zależności od zastosowania rodzaju materiału mogą one występować w wersji zwykłej lub dzień noc. Zastosowanie kasety PCV i prowadnic ochrania materiał przed zabrudzeniem i odstawaniem go od okna przy jego uchyleniu.  Rolety Opole materiałowe oprócz zwykłaych okien możemy również montować w oknach dachowych. Do okien dachowych stosuję się roletę dodatkowo wyposażoną w sprężynę, która naciąga materiał w czasie pracy rolety. Zastosowanie w tego typu roletach materiałów podgumowanych odbijających ograniczamy nagrzewanie pomieszczeń.

Rolety Opole
Rolety Opole z montażem
Back To Top