skip to Main Content
+48 664 712 657 +48 787 915 711 pjrg@pjrg.pl wroclaw@pjrg.pl katowice@pjrg.pl PJRG SP. Z. O. O. ul. Budowlanych 50 lok.1 45-123 Opole
rolety D&N Opole

Rolety Dzień Noc Opole

Rolety Dzień Noc  Opole oferowane przez nasza firmę różnią się od roletek materiałowych tym, że posiadają dwie warstw tkaniny. Tkanina w naszych roletkach D&N ułożona  jest w pasy. Pasy układamy  naprzemiennie z materiału prześwitującego, podobnego do firany, oraz tkaniny nieprzeźroczystej. Operując roletką D&N przesuwamy materiał  względem siebie.  Powoduje to powstanie efektu „dzień” lub „noc”.

Nasze roletki D&N, podobnie do roletek materiałowych,  podzielić można na wolno-wiszące oraz w kasecie.

Podstawową zaletą, oferowanych przez nas w Opolu, roletek dzień noc, jest to że spełniają one podwójną funkcję. Nasze roletki D&N łączą  w sobie zalety firany i zasłony, z względu na fakt użycia dwóch rodzajów tkanin.

Zastosowanie w oferowanych przez nas roletkach D&N wysokiej klasy tkanin sprawią, że doskonale się komponują w nowych aranżacjach wnętrz.

Oferowane przez nas roletki Dzień-Noc występują w wersji; wolno wiszącej, z kasetą aluminiową, PCV, z prowadnicami.
System wolno-wiszący montujemy na skrzydle okiennym za pomocą łap nakładanych (montaż bezinwazyjny) czy też ścianie lub wnęce okiennej.

Nasze rolety  dzień-noc z kasetą aluminiową montuje się za pomocą klipów do ściany lub sufitu. Natomiast system dzień-noc z kasetą i prowadnicami PCV montujemy  za pomocą taśmy dwustronnej do skrzydła okiennego.

Ze względu na fakt montowania roletek na skrzydle, ponieważ są one w systemie bezinwazyjne dlatego reasumując godne uwagi fakty

Back To Top