skip to Main Content
+48 664 712 657 +48 787 915 711 pjrg@pjrg.pl wroclaw@pjrg.pl katowice@pjrg.pl PJRG SP. Z. O. O. ul. Budowlanych 50 lok.1 45-123 Opole
rolety materiałowe opole

Rolety materiałowe - wolno wiszące

ROLETKI WOLNO-WISZĄCE.

Rolety materiałowe Opole produkowane przez naszą firmę  – typu wolno-wiszące są najprostszym system roletek materiałowych. Są one proste w obsłudze jaki i montażu, posiadają wszechstronne zastosowanie.

Nasze roletki wolno-wiszące posiadają klasyczny wygląd co sprawia, że są one bardzo popularnym systemem zaciemniania wnętrz.

Roletki wolno-wiszące montujemy na skrzydle okiennym w sposób inwazyjny, bezinwazyjny (łapy nakładane), lub przykręcając je do ściany.

Produkowane przez nas w Opolu rolety wolno-wiszące występują również w zminimalizowanych gabarytach. Ze względu na ta zaletę   estetyczniej prezentuje się na oknie.

roletki materiałowe opole
Rolety kasetowe

ROLETY W KASECIE I Z PROWADNICAMI

Roletki materiałowe w kasecie i prowadnicami PCV produkowane przez nas w Opole doskonale komponuję się z skrzydłem okiennym. Dzięki zastosowaniu różnych kolorów ramy (kaseta, prowadnice, listwa dolna) dostosowanych do koloru okna staję się mało widoczna po schowaniu materiału do skrzyni. Roletę montujemy  na skrzydle okiennym za pomocą taśmy dwustronnej dzięki czemu nie ma ingerencji w okno. W związku z tym, montowane przez nasza firmę roletki nie wymagają użycia dodatkowych narzędzi. Produkowane przez nas w Opolu rolety materiałowe w kasetach, posiadają dwa rodzaje kaset. Mniejsza do okien i większa do drzwi balkonowych, jest to godne uwagi gdyż wpływa na estetykę pomieszczenia. Szeroki wybór stosowanych przez nas tkanin, zarówno ze względy na ich kolor, strukturę (materiały gładkie i żakardowe), sposób zaciemnienia (np. materiały podgumowane całkowicie zaciemniające) pozwolą dostosować je do Państwa potrzeb.

rolety dachowe opole
Rolety dachowe

ROLETKI DACHOWE

Rolety materiałowe Opole wersja dachowe są wersją roletek materiałowych dopasowanych do dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym modeli okien dachowych. Kaseta i prowadnice wykonane z aluminium występują w kolorach: biel, brąz, szczotkowane aluminium, sosna. Roletki dachowe stanowią doskonałe rozwiązanie w mocno nasłonecznionych poddaszach.

Back To Top