skip to Main Content
+48 664 712 657 +48 787 915 711 pjrg@pjrg.pl wroclaw@pjrg.pl katowice@pjrg.pl PJRG SP. Z. O. O. ul. Budowlanych 50 lok.1 45-123 Opole

Moskitiery Opole produkowane przez naszą firmę stanowią doskonałe zabezpieczenie przeciwko insektom. Różne typy moskitier dają Ci możliwość znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie.

moskitiery Opole ramkowe

Moskitiery Opole wersja ramkowa

Produkowane w Opolu moskitiery znajdują coraz szersze zastosowanie w obiektach zarówno mieszkaniowych jak i użyteczności publicznej. Moskitiery Opole eliminują dostęp wszelkiego rodzaju insektów do wnętrz. Bardzo szeroka funkcjonalność moskitier ramkowych pozwala na zainstalowanie ich w każdym niemal otworze.
Siatki (kolor szary, czarny) w formie ramki aluminiowej (kolor brąz, biały) montowane za pomocą zatrzasków ze stali nierdzewnej na zewnętrznej części ościeżnicy.  Podstawową zaletą moskitier ramkowych jest ich montaż i demontaż, ponieważ jest on łatwy i prosty do samodzielnego wykonania (np.po sezonie). Dużą popularność tego typu moskitier wynika z  ich niskiej ceny.

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera  drzwiowa jest rozwinięciem moskitiery ramkowej. Podobnie do moskitiery ramkowej składa się ona z podstawowych elementów jakimi są ramka i siatka, ponieważ moskitiera drzwiowa ta jest otwierana posiada również  sprężynujące zawiasy.

Moskitiery Opole plisowane

Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane Opole to obecnie najnowocześniejszy, najbardziej funkcjonalny i trwały system ochrony przed insektami. Posiadają olbrzymie możliwości montażowe, ponieważ zastosowana technologia umożliwia osłonę dużych powierzchni. Zastosowano w nich nowatorski system składania siatki co pozwala na szybkie, płynne i bezproblemowe korzystanie z moskitiery. Moskitiera plisowana to doskonała ochrona przed owadami, insektami oraz pyłkami drzew Przystosowana do montażu na ramie okiennej lub we wnęce.

moskitiery przesuwne

Moskitiera wersja przesuwna

System moskitiery ramkowej przesuwnej ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Moskitiera montujemy bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną, w związku z tym montaż moskitiery można wykonać w różnych wariantach.  Ze względu na sposób montowania moskitiery Opole mogą być instalowane tam gdzie są już zamontowane rolety zewnętrzne. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy skrzydła o większych gabarytach.

moskitiera zwijana

Moskitiery Opole zwijana

Oferowane przez naszą firmę moskitiery Opole zwijane mają formę roletki materiałowej kasetowej. Wykonane są one z profili aluminiowych. Moskitiery te montujemy  we wnęce okiennej. Siatka w tym typie moskitier  zwija się do kasety, podobnie do tego jak ma to miejsce w roletach kasetowych. Ten typ moskitier zapewnia wysoki standard obsługi, ponieważ jednym ruchem ręki zwijamy ją do kasety, w związku z tym nie widać siatki. Siatka  nie niszczy się po sezonie, ponieważ schowamy ją (zwiniemy) w kasecie. Nowoczesne rozwiązania techniczne pozwalają naszej firmie  na zastosowanie siatki zwijanej wraz z roletą zewnętrzną.

Back To Top