skip to Main Content
+48 664 712 657 +48 787 915 711 pjrg@pjrg.pl wroclaw@pjrg.pl katowice@pjrg.pl PJRG SP. Z. O. O. ul. Budowlanych 50 lok.1 45-123 Opole

Bramy garażowe rolowane to rozwinięcie systemu przesłon okiennych jakimi są rolety zewnętrzne. Systemy te stosujemy wtedy gdy powierzchnia przesłanianego otworu przekracza 8,5m2. Zwiększenie profilu pióra, który jest elementem składowym pancerza, powoduje że cała roleta, brama jest bardziej sztywna i wytrzymała. Jest to cecha ważna, szczególnie wtedy gdy otwór który przesłania roleta bramowa narażony jest na duże obciążenia wiatrem.(np. przy zabudowach dużych  balkonów lepiej stosować roletę bramowa o profilu PA55). W swojej ofercie posiadamy dwa profile bram garażowych rolowanych PA55 i PA77.

Roleta zewnętrzna bramowa

BRAMA PA-55

Oferujemy Państwu dwa rodzaje bram garażowych rolowanych   w zależności od wielkości otworu budowlanego Są to bramy o profilu PA55 lub PA77. Maksymalna powierzchnia bramy garażowej o profilu PA55 wynosi 9,5m2 szerokość maksymalna to 4m. Podstawowymi elementami bramy garażowej rolowanej są: skrzynka (250 mm lub 300 mm), pancerz i prowadnice. Elementy te występują w różnych  kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych Klientów, oraz estetycznie wpasują w kolorystykę budynku.
Osłony rolowane zawierają także elementy zabezpieczające w postaci wieszaków blokad. Firma oferuje też napędy do osłon rolowanych oraz dedykowany dla nich system sterowania.

Brama rolowana Opole
BRAMA PA-77

Drugim rodzajem bramy garażowej rolowanej, którą posiadamy w swojej ofercie, jest brama o profilu PA77. Dzięki większemu profilowi maksymalna powierzchnia bramy to 15m2, a maksymalna jej szerokość to 4,5m. Podobnie jak w bramie garażowej o profilu PA55 podstawowymi elementami są: skrzynka (250 mm, 300 mm lub 350 mm z konsolą), pancerz i prowadnice. Elementy te występują w wielu kolorach, zarówno standardowych, takich jak np. biel, beż brąz, jak też w kolorach  drewnopodobnych, takich jak np. orzech, złoty dąb, mahoń, itp. Bramy garażowe rolowane zawierają także elementy zabezpieczające w postaci wieszaków blokad, oraz hamulca inercyjnego przy profilu PA 77 mm. Istnieje możliwość montażu bramy rolowanej z profilem przeszklonym, lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza. Firma oferuje też napędy do bram oraz dedykowany dla nich system sterowania. Nasze bramy są zgodne z wymogami norm europejskich.

Back To Top