skip to Main Content
+48 664 712 657 +48 787 915 711 pjrg@pjrg.pl wroclaw@pjrg.pl katowice@pjrg.pl PJRG SP. Z. O. O. ul. Budowlanych 50 lok.1 45-123 Opole

Moskitiery antysmogowe – bezpieczniejsze powietrze w Twoim domu

Dla czego smog jest niebezpieczny dla zdrowia ?

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę jakie negatywne skutki zdrowotne może wywołać smog. Jest on niebezpieczną mieszanką, związków chemicznych i pyłów, w której najniebezpieczniejsze są pyłów zawieszonych PM10 i PM2,5 mające średnicę nie większą niż 10 i 2,5 μm. Pyły zawieszone to mieszanka związków organicznych i nieorganicznych zawierająca wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne, dioksyny i metale ciężkie, które wnikają do górnych dróg oddechowych i płuc, a PM 2,5 może przeniknąć do krwi. Smog jest szczególnie niebezpieczny dla osób starszych, dzieci i kobiet w ciąży. Może wywołać napady astmę, przewlekłe zapalenie oskrzeli, a także stanowi zwiększenie ryzyka występowania nowotworów.

W ciągu ostatnich miesięcy zdecydowanie wzrosła świadomość na temat silnie, zanieczyszczonego powietrza w wielu miastach w Polsce. Wiele osób szuka skutecznego rozwiązania tego problemu, w walkę o zdrowsze powietrze włączają się również instytucje państwowe i władza. Na całym świecie poszukuje się rozwiązań umożliwiających ograniczenie szkodliwych emisji, oraz ratunku przed skutkami smogu.

Wychodząc na przeciw, nasza firma jako pierwsza w regionie Opolszczyzny i Dolnego Śląska wprowadza całkowicie nowy produkt do swojej oferty – moskitierę antysmogową, który umożliwi ochronę nas i naszych bliskich przed szkodliwym efektom smogu w domu.  Innowacyjna Membrana Respilon® w prosty i przede wszystkim skuteczny sposób zabezpieczy nasz dom przed niebezpiecznymi pyłami znajdującymi się w unoszącym powietrzu, dodatkowo zainstalujesz ją w każdej dostępnej moskitierze.

Membrana Respilon®

Membrana użyta w moskitierach antysmogowych całkowicie zapobiega przenikaniu szkodliwych i niebezpiecznych cząsteczek do środka domu. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, do naszych dróg oddechowych dostaje się czyste powietrze pozbawione jakichkolwiek szkodliwych substancji.  To jedyny taki produkt dostępny na rynku. Membrana dzięki swojej konstrukcji, zatrzymuje nawet najmniejsze, stałe i ciekłe cząsteczki, takie jak: pleśń, wirusy, roztocza i bakterie unoszące się w powietrzu. Jednocześnie dalej zachowując odpowiednią cyrkulację powietrza w domu.

Skuteczność membrany i zastosowanych w niej nanowłókien, skutecznie obrazuje ten film:

Back To Top