skip to Main Content
+48 664 712 657 +48 787 915 711 pjrg@pjrg.pl wroclaw@pjrg.pl katowice@pjrg.pl PJRG SP. Z. O. O. ul. Budowlanych 50 lok.1 45-123 Opole
Rolety Dzień I Noc – Na Czym Polega Ich Fenomen?

Rolety dzień i noc – na czym polega ich fenomen?

Rolety z funkcją dzień i noc idealnie sprawdzą się w domach, w których domownicy nie przepadają za całkowitym odsłanianiem okien w ciągu dnia. Natomiast w nocy wolą kiedy do sypialni wpada odrobina światła. Jeśli odpowiadają Ci takie rozwiązania, nie zastanawiaj się i wybierz rolety dzień i noc.

Słońce pod kontrolą

Rolety dzień i noc, cały swój fenomen zawdzięczają dwóm połączonym ze sobą tkaninom, jednej transparentnej, a drugiej zaciemniającej – o różnej przenikalności światła.  Całość sterowana jest sznurkiem, który umożliwia płynna regulację rolet i dawkowanie ilość światła wpadającego do środka, bez konieczności odsłaniania okna w całości.

Montaż

Tego rodzaju rolety bez problemu zamontujemy na skrzydle okna, suficie czy wnęce, zaś do montażu bezpośrednio do ramy okna przeznaczona jest roleta mini piano dzień i noc. Całość wystarczy zawiesić na oknie i gotowe, bez potrzeby wiercenia jakichkolwiek dziur. Jeśli interesuje Cię montaż rolet bez widocznego materiału z zewnątrz, polecamy rolety zainstalowane w kasecie. W tym przypadku kasetę zamontujesz za pomocą taśmy do okna.

Czyszczenie

Do czyszczenia rolet dzień i noc niezbędna będzie nam jedynie miękka ściereczka i ciepłą woda. Odradzamy używania silnie czyszczących detergentów, mogą one spowodować odbarwienie na materiale. Pamiętajmy, ze rolet dzień i noc, w przeciwieństwie do rzymskich, nie można prać w pralce (rolety rzymskie wykonane są w 100% z bawełny).

Back To Top